Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Örvény, 1964

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

702. Gabriel jelzéssel

Örvény, 1964

olaj, farost

53,5*38 cm

j.j.l.: Gabriel Juli 64, sérült

Vételi megbízás (PDF)