Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Zathureczky Ede hegedűművész (1903-1959) portréja, 1927

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

621. Kontuly Béla (Miskolc, 1904 - Budapest, 1983)

Zathureczky Ede hegedűművész (1903-1959) portréja, 1927

olaj, vászon

80,5*60,5 cm

j.b.l.: Nemessányi Kontuly Béla 1927

Vételi megbízás (PDF)