621. Kontuly Béla (Miskolc, 1904 - Budapest, 1983)
Zathureczky Ede hegedűművész (1903-1959) portréja, 1927
olaj, vászon
80,5*60,5 cm
j.b.l.: Nemessányi Kontuly Béla 1927