672. Magyar festő, 20. sz. közepe
New York
olaj, vászon kartonra ragasztva
42*33,5 cm
j.j.l.: olvashatatlan 1926 (?), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (83. kép) Gyimesi Kásás Ernő műveként