268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > New York

672. Magyar festő, 20. sz. közepe

New York

olaj, vászon kartonra ragasztva

42*33,5 cm

j.j.l.: olvashatatlan 1926 (?), Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (83. kép) Gyimesi Kásás Ernő műveként