268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Asztali csendélet

529. Zemanow jelzéssel, 20. sz. első fele

Asztali csendélet

olaj, vászon

79*66,5 cm

j.j.l.: Zemanow