Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Halas csendélet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

536. Cserepes Istvánnak (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)-nak tulajdonítva

Halas csendélet

olaj, vászon

40*50 cm

j.n. Analógia: Kieselbach Galéria 2015 dec. 51. aukció 3. tétel

Vételi megbízás (PDF)