536. Cserepes Istvánnak (Budapest, 1901 - Budapest, 1944)-nak tulajdonítva
Halas csendélet
olaj, vászon
40*50 cm
j.n. Analógia: Kieselbach Galéria 2015 dec. 51. aukció 3. tétel