Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Az orvostudomány 250 éve, 1947

650. Tury Nagy Sándor ( ? - Pécs, 1975)

Az orvostudomány 250 éve, 1947

olaj, falemez

97*62 cm

j.b.l.: Tury Nagy Sándor