Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Női akt virágkosárral, (Tanulmány “A Sors titka” című kompozíció főalakjához), Kecskemét, 1916-1917

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

626. Pál Franciska (Bécs, 1882 - ?)

Női akt virágkosárral, (Tanulmány “A Sors titka” című kompozíció főalakjához), Kecskemét, 1916-1917

olaj, vászon

61,5*43,5 cm

j.n. ho: felirat, “A Sors titka”, Reprodukálva: Sümegi György: A Kecskeméti Művésztelep (1909-1944), Budapest, Corvina, 2011. (87. kép)., keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)