626. Pál Franciska (Bécs, 1882 - ?)
Női akt virágkosárral, (Tanulmány “A Sors titka” című kompozíció főalakjához), Kecskemét, 1916-1917
olaj, vászon
61,5*43,5 cm
j.n. ho: felirat, “A Sors titka”, Reprodukálva: Sümegi György: A Kecskeméti Művésztelep (1909-1944), Budapest, Corvina, 2011. (87. kép)., keret nélkül