268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Akt enteriőrben, 1950

620. R. Gy. monogrammal

Akt enteriőrben, 1950

olaj, vászon

59*43 cm

j.j.k.: R. Gy. 1950