Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Diana az orvvadász és a csodaszarvas”

778. Freytag Zoltán (Gödreszentmárton, 1901 - Budapest, 1983)

“Diana az orvvadász és a csodaszarvas”

olaj, vászon

70*100,5 cm

j.b.l.: Freytag