Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > “Két hit, két torony”

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

649. B. A. monogrammal, 20. sz. elegy

“Két hit, két torony”

olaj, vászon

56*82 cm

j.j.l.: B. A., Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29 - augusztus 31. (kat. 36.)

Vételi megbízás (PDF)