649. B. A. monogrammal, 20. sz. elegy
“Két hit, két torony”
olaj, vászon
56*82 cm
j.j.l.: B. A., Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények a Saphier gyűjteményben, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29 - augusztus 31. (kat. 36.)