Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Sárga csendélet

835. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Sárga csendélet

olaj, vászon

84*68 cm

j.n. ho: felirat: Galamb, sérült, keret nélkül