Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Ülő akt

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

629. Magyar festő, 20. sz. közepe

Ülő akt

olaj, vászon

79*50 cm

Vételi megbízás (PDF)