Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Temetőrészlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

585. Angerer, Karl (Bécs, 1897 - Bécs, 1967)

Temetőrészlet

olaj, falemez

42*33 cm

j.b.l.: K. Angerer

Vételi megbízás (PDF)