268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet palackokkal, 1960 körül

528. Gábor Móric (Kisújszállás, 1889 - Budapest, 1987)

Csendélet palackokkal, 1960 körül

olaj, vászon

40*29,5 cm

j.j.f.: Gábor Móric