Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Kékblúzos lány

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

632. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kékblúzos lány

olaj, vászon

52,5*47 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)