691. Litkey György (Sajókeresztúr, 1907 - Budapest, 1975)
Ketten, 1970 körül
olaj, vászon
50*40 cm
j.b.l.: Litkey, ho: ajándékozási felirat, irodalom: Borbély László-Mezei Ottó: Litkey György, A Litkey Alapítvány kiadása, é.n.