Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Fürdőzők

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

793. Magyar festő, 20. sz. közepe

Fürdőzők

olaj, vászon

59*49 cm

j.j.l.: olvashatatlan

Vételi megbízás (PDF)