Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hölgy karosszékben, 1911

549. Dittrich Zoltán (Budapest, 1878 - Budapest, 1941)

Hölgy karosszékben, 1911

olaj, vászon

101*71,5 cm

j.j.l.: Dittrich Z. 911