268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Falurészlet, 1994

740. Ismeretlen festő, 20. sz.

Falurészlet, 1994

batikolt vászon, 99*79 cm

j.b.l.: olvashatatlan 94