Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Berber házaspár”, 1940 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

516. Szilády Margit, Winklerné (Kecskemét, 1908 - ?)

”Berber házaspár”, 1940 körül

olaj, vászon

98,5*69,5 cm

j.j.l.: Szilády Margit, Kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, Őszi Tárlat, Budapest, 1942. október 10 - 25. (kat. 176. Winklerné, Szilády Margit:, Berber házaspár, olajf. 1600.- ), keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)