516. Szilády Margit, Winklerné (Kecskemét, 1908 - ?)
”Berber házaspár”, 1940 körül
olaj, vászon
98,5*69,5 cm
j.j.l.: Szilády Margit, Kiállítva: Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület, Őszi Tárlat, Budapest, 1942. október 10 - 25. (kat. 176. Winklerné, Szilády Margit:, Berber házaspár, olajf. 1600.- ), keret nélkül