Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Ligetes táj

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

745. Magyar festő, 20. sz. közepe

Ligetes táj

akvarell, papír

250*325 mm

Vételi megbízás (PDF)