Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Virág csendélet, 1975

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

583. Dallos, M. (?) jelzéssel

Virág csendélet, 1975

olaj, farost

61*44 cm

j.j.l.: M. Dallos (?) 75 V. 19, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)