Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”A népdal születése”

890. Ambrusz Pál jelzéssel, 20. sz. első fele (Jankó János után)

”A népdal születése”

olaj, farost

40*34 cm

j.j.l.: Ambrusz Pál