Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Falurészlet ökrös szekérrel, 1933

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

845. Piller Sándor jelzéssel

Falurészlet ökrös szekérrel, 1933

olaj, vászon

45*60 cm

j.b.l.: Piller Sándor 1933, sérült

Vételi megbízás (PDF)