268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > ”Úszó lakások, Amszterdam”, 1914

501. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)

”Úszó lakások, Amszterdam”, 1914

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Kövér Gyula Amsterdam 14, kiállítva: Csáky László művészi hagyatékából, Kövér Gyula újabb képeiből és Podvinecz Erzsébet gyűjteményéből rendezett csoport kiállítás, Budapest, Nemzeti Szalon, 1919. március-április (kat. 124. Úszó lakások. Amsterdam)