Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csendélet könyvvel

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

535. Magyar festő, 20. sz. eleje

Csendélet könyvvel

olaj, fa

29*40 cm

j.n. ho: falurészlet

Vételi megbízás (PDF)