Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Allegorikus jelenet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

865. Magyar festő, 20. sz. első fele

Allegorikus jelenet

olaj, vászon

30*40 cm

j.n. sérült, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)