Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Falurészlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

670. Magyar festő, 20. sz. eleje

Falurészlet

olaj, vászon

55,5*45 cm

Vételi megbízás (PDF)