Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Akt tükör előtt

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

611. Magyar festő, 20. sz. első fele

Akt tükör előtt

olaj, karton

57*48 cm

j.j.l.: olvashatatlan, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)