Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Borozgatás, 1960-as évek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

876. Nagy Márton (Komárom, 1901 - Komárom, 1990)

Borozgatás, 1960-as évek

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Nagy, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, (155. kép).

Vételi megbízás (PDF)