876. Nagy Márton (Komárom, 1901 - Komárom, 1990)
Borozgatás, 1960-as évek
olaj, vászon
80*100 cm
j.j.l.: Nagy, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, (155. kép).