268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hegyvidéki táj

789. Jeges Ernő (Torontálvásárhely, 1898 - Budapest, 1956)

Hegyvidéki táj

olaj, karton

31,5*25 cm

j.j.l.: Jeges