268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hógolyózók

885. Bíró K. jelzéssel, 20. sz. első fele

Hógolyózók

olaj, vászon

21*31,5 cm

j.j.l.: Bíró K., keret nélkül