Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Levétel a keresztről, 1928 körül

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

647. Ducsay Béla (Versec, 1893 - 1967)

Levétel a keresztről, 1928 körül

olaj, karton

45*65,5 cm

j.j.l.: Ducsay, ho: Nemzeti Szalon cédula töredék, Feltehetően kiállítva: A Nemzeti Szalon LXX. Csoportkiállítása, Budapest, 1931. március (katalóguson kívül)

Vételi megbízás (PDF)