Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Dohánysodró

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

556. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)

Dohánysodró

olaj, vászon

80,5*60 cm

j.b.l.: Bálint, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)