Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Csikós a pusztán

877. Csorba B. jelzéssel, 20. sz. első fele

Csikós a pusztán

olaj, karton

21*27,5 cm

j.j.l.: Csorba B., sérült