Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Falusi utca

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

522. R. G. monogrammal, 20. sz. első fele

Falusi utca

akvarell, papír

410*295 mm

j.j.l.: R. G.

Vételi megbízás (PDF)