268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Férfi portré háttérben a Balatonnal, 1927

711. Basch Mihály (Budapest, 1899 - ?)

Férfi portré háttérben a Balatonnal, 1927

olaj, karton

42,5*33 cm

j.j.l.: Basch Mihály Csopak 1927