Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Kislány gitárral, 1920-as évek

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

709. Magyar festő, 20. sz. eleje

Kislány gitárral, 1920-as évek

olaj, vászon kartonra ragasztva

32*33 cm

Vételi megbízás (PDF)