268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Vízparti táj

512. Galamb Grossova Erzsébet (Kassa, 1912 - Budapest, 1992)

Vízparti táj

olaj, vászon

50*59 cm

j.b.l.: G.G.E., keret nélkül