Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Tulipánok

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

582. Elekes jelzéssel 20. sz. első fele

Tulipánok

olaj, vászon

70*50 cm

j.j.l.: Elekes N (?), keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)