268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Háromkirályok hódolása

652. Laske, E. K. jelzéssel, 20. sz. eleje

Háromkirályok hódolása

tempera, papír

75*85 mm

j.j.l.: E. K. L., paszpartun: E. K. Laske