Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Fohász

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

653. Magyar festő, 20. sz. első fele

Fohász

olaj, farost

80*60 cm

j.n. keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)