Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Falurészlet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

678. Magyar festő, 20. sz. első fele

Falurészlet

olaj, vászon

80,5*90 cm

j.n. sérült

Vételi megbízás (PDF)