Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Jelenet

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

663. Szuromi Pál (Hódmezővásárhely, 1942 - Szeged, 2014)

Jelenet

olaj, fa

52*122 cm

j.j.l.: Szuromi P.

Vételi megbízás (PDF)