547. Adler Ernő Kaba (Szatmárnémeti, 1912 - Tel-Aviv, 1989)
Bárban, 1934
olaj, vászon
50*40 cm
j.j.f.: Adler Kaba 1934, Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004. (5. kép)