268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Hölgy karszékben, 1950

561. Gáspár Anni, Felekiné (Budapest, 1902 - Budapest, 1992)

Hölgy karszékben, 1950

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.f.: F. Gáspár Anni 1950