268. Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 2. nap > Portré

568. Gombos Székely Lilly (Újpest, 1897 - ?)

Portré

olaj, vászon

60,5*50 cm

j.b.l.: Gombos Lilly, keret nélkül